Udział w Konkursie Pracownik Roku jako narzędzie budujące kulturę doceniania i motywowania pozapłacowego w organizacji oraz pozytywny wizerunku pracodawcy

…inspiracyjne dla wszystkich organizacji, którym brak pomysłu jak doceniać swoich pracowników, jak budować strategię employer brandingową, jak umiejętnie motywować, aby w konsekwencji zatrzymać najlepszych pracowników!

Jak sprawić, by Twój pracownik czuł się doceniony? By chciał zostać z Tobą na najdłużej?

Jedna z firm członkowskich BCC z Loży Wielkopolskiej daje przykład innym jak dbać o swoich ludzi! Jej udział w Konkursie Pracownik Roku był tylko wstępem do szeregu działań, które nastąpiły później.

Powstały filmy z udziałem laureatów II i III edycji Konkursu. Poznajemy w nich zwycięzców w swoich kategoriach: Damiana oraz Katarzynę, ich zespoły, współpracowników i standardy pracy, które zaprowadziły ich na podium. Zdecydowanie jest się czym chwalić i inspirować innych!

Ta genialna strategia, oparta na prawdziwych wartościach organizacji pokazuje jak dbałość o wartościowych pracowników przynosi korzyści w postaci ich lojalności i zaangażowania, ale przede wszystkich Ci najlepsi są magnesem dla kolejnych pracowników.

Pani Katarzyna
Zwyciężczyni III edycji Konkursu “Pracownik Roku” w kategorii: Menadżer


Pan Damian
Zwycięzca II edycji Konkursu “Pracownik Roku” w kategorii: MentorTo tylko jeden z wielu przykładów w jaki sposób udział w Konkursie potrafi budować wizerunek pracodawcy.

Poznaj pozostałe korzyści z udziału w Konkursie Pracownik Roku

Materiał wideo pochodzi ze strony: Bocian Pożyczki