Promocja Finalistów III edycji Konkursu Pracownik Roku – Pan Krystian Szwarc z Polskich ePłatności

Zgodnie ze wczorajszą zapowiedzią startujemy z kampanią, mającą na cele promocję pożądanych postaw pracowniczych. Nośnikami tych wartości są Finaliści Konkursu Pracowników Roku. To osoby często wybrane spośród tysięcy w swoich organizacjach, już dziś mogą czuć się Zwycięzcami Konkursu.
Kto zdobędzie tytuł Pracownika Roku i zwycięży w swojej kategorii dowiemy się już 30.03.2021 r. podczas finału III edycji Konkursu.

Wraz otwarciem kampanii, do czasu Finału III edycji będziemy publikować sylwetki Finalistów oraz osób najmocniej zaangażowanych, które dołożyły starań i zainicjowały udział w Konkursie wewnątrz swojej organizacji.

A więcej 3,2,1 … !! Starujemy 😊

Rozpoczynamy od kategorii: Inicjator. Kategorii, która jest z nami od I edycji Konkursu.
Inicjatorzy, to zgodnie z naszą definicją: Osoby, które dzięki swojej aktywności, innowacjom, usprawnieniom oraz pomysłom i rozwiązaniom przyniosły organizacjom realne korzyści.

Czy wśród Waszym współpracowników są Inicjatorzy?

Taką osobą niewątpliwie jest Pan Krystian Szwarc z Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności S.A, który przez swoich przełożonych i współpracowników ceniony jest m. in. za charyzmę, inicjowanie działań, wprowadzanie rozwiązań i udogodnień optymalizujących pracę Konsultantów.

Trzymamy kciuki Panie Krystianie i gratulujemy udziału w finale 😊