Decyzja o przyznaniu wyróżnień w Konkursie “Pracownik Roku”

Jednym z celów Konkursu Pracownik Roku jest, aby każdy zgłoszony pracownik oraz zespół poczuł się zwycięzcą. To osoby często wybrane z setek a nawet tysięcy pracowników w swoich organizacjach. Osoby nieprzecięte, które w oczach swoich przełożonych już są zwycięzcami. Zostali docenieni wewnątrz swoich organizacji, teraz czas, aby zobaczyła ich cała Polska!

Decyzją kapituły Konkursu “Pracownik Roku”, każdy zgłoszony w IV edycji Konkursu Pracownik Roku pracownik oraz zespół zasługuje na to zaszczytne wyróżnienie. Każdy jest wybity i tworzy niezwykłą wartość dla swojej organizacji. Wasza wyjątkowość w oczach Waszych pracodawców i przełożonych zobowiązuje nas to przyznania Wam wyróżnień.

Decyzją Kapituły zostały przyznane również wyróżnienia specjalne osobom, które nie otrzymały nominacji do finału Konkursu, ale swoją postawą zasługują na takie wyróżnienie.

2450 (Bial-Mich Sp. z o.o. Sp.k.)
2723 (Uni-logistics Sp. z o.o.)
2727 (Everest Finanse S.A.)
2746 (Dussmann Polska)
2760 (Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności)
2781 (Taurus Ochrona Group Sp. z o.o.)


Dziękujemy wszystkim osobom – inicjatorom udziału w Konkursie. Osobom wyróżnionym składamy najszczersze gratulacje i mamy nadzieję spotkać się z Państwem podczas Gali Finałowej Konkursu.