Pierwsza “10” firm w Konkursie – witamy Maxi Zoo PolskaMaxi Zoo Polska to największa sieć sklepów zoologicznych zajmująca pierwsze miejsce w Polsce i Europie. Nasi Pracownicy wypełniają misję Firmy i dokładają wszelkich starań, aby życie zwierząt i ich Opiekunów było łatwiejsze, lepsze i szczęśliwsze.

W naszych placówkach oferujemy produkty wysokiej jakości dla każdego pupila. Nie sprzedajemy zwierząt, ale można je u nas spotkać, gdyż odwiedzają nas razem z Klientami. Pracownicy Maxi Zoo przechodzą liczne szkolenia i są na bieżąco edukowani, dzięki czemu Klienci mogą otrzymać fachowe porady, dotyczące diety, pielęgnacji i zdrowia swych podopiecznych. Dla tych miłośników zwierząt, którzy wolą zakupy online funkcjonuje nasz sklep internetowy.

Aktywnie współpracujemy ze schroniskami, fundacjami, stowarzyszeniami i angażujemy się w pomoc charytatywną. Jesteśmy 7-krotnym zwycięzcą w konkursie Top For Dog w kategorii “Najlepszy sklep stacjonarny”, w 2021 r. wygraliśmy też w kategorii “Inicjatywa społeczna”.


Maxi Zoo to kolejny Debiutant w naszym konkursie. Dziękujemy, że jesteście z nami i swoim udziałem powiększacie grono firm, które budują kulturę doceniania. Gratulujemy decyzji i życzymy powodzenia!