Komunikat o Gali finałowej oraz obradach kapituły

Szanowni Państwo,

W tym trudnym dla nas wszystkim czasie, będącym konsekwencją rozwoju epidemii koronawirusa w naszym kraju i zakazem organizacji imprez masowych, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa – naszych gości oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację wydarzenia, Kapituła Konkursu Pracownik Roku podjęła decyzję o przesunięciu zaplanowanej na 21.04.2020 r. Gali finałowej Konkursu.

Ogrom telefonów i maili, które otrzymujemy w ostatnim czasie utwierdza nas w przekonaniu, że jesteście Państwo z nami i dziękujemy za pełne zrozumienie.
Na bieżąco będziemy obserwować sytuację i rozwój wydarzeń oraz reagować zgodnie z wszelkimi procedurami.
Pozostajemy z Państwem w kontakcie mailowym oraz telefonicznym, a w przypadku jakichkolwiek zmian będziemy Państwa informować poprzez komunikaty na stronie Konkursu.

Jednocześnie informujemy, że wczoraj zgodnie z planem odbyło się posiedzenie Kapituły, która wyłoniła Finalistów. W najbliższych dniach przekażemy decyzje. Dzięki temu będziecie mieć Państwo więcej czasu na przygotowanie laudacji i zaplanowanie innych, dodatkowych działań employer brandingowych np. pozyskania tytułu Ambasadora Doceniania oraz nagród i nagród pocieszenia m.in. szkoleń rozwojowych.

Życzymy dużo zdrowia Państwu, Państwa bliskim i współpracowników.

Z wyrazami szacunku,
Organizatorzy Konkursu „Pracownik Roku”