Zaproszenie na III edycję HR Master

Rynek pracy w XXI wieku to niewątpliwie droga pełna ciągłych zmian i wyzwań dla pracowników HR. Prężnie działająca firma, przynosząca zyski opiera się nie tylko na dobrym kierownictwie danych organizacji ale także odpowiednim doborze pracowników. Wobec tego wychodzimy naprzeciw wyzwaniom jakie stawia przed nami obecna, dynamicznie zmieniająca się sytuacja na rynku pracy i organizujemy wyjątkową konferencję dotyczącą branży HR.

Trzecia edycja konferencji HR Master będzie poświęcona aktualnym zagadnieniom, jakimi zajmują się działy HR. Wydarzenie zostanie poprowadzone przez praktyków i znakomitych ekspertów, tj. dyrektorów działów HR, autorytetów oraz prawników, którzy na co dzień zmagają się z nowymi wyzwaniami w obszarze HR i chętnie podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami trzeciej edycji HR Master. Poruszone zostaną tematy najnowszych trenów, technologii oraz dobrych praktyk w dziedzinie HR.Jak będzie wyglądał model pracy przyszłości? Co wniesie sztuczna inteligencja w HR? Jaki benefity pozwolą zatrzymać pracownika? Co przyniosą zmiany w prawie pracy w 2022 roku? Jak będzie się rozwijać przestrzeń biurowa i nowy styl pracy? 

Biorąc udział w wydarzeniu masz gwarancję:

  • merytoryki na najwyższym poziomie 
  • znakomitych eksperci z różnych branż 
  • certyfikatu uczestnictwa 
  • dostępu do informacji na temat najnowszych trendów, technik i narzędzi w komunikacji, które pomogą Twojej firmie budować efektywne zespoły pracowników i sprawnie nimi zarządzać 
  • dostępu do dodatkowych materiałów
  • zaoszczędzonego czasu spędzonego na nietrafionych rekrutacjach pracowników.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu.