Dziękujemy Partnerom i Sponsorom Konkursu Pracownik RokuWszystkim organizacjom i ludziom dobrej woli, który dołączyli do naszej inicjatywy składamy gorące podziękowania. Dziękujemy, że pomimo ciężkiego czasu pandemii wciąż jesteście z nami, wspieracie dobrym słowem oraz budujecie kulturę doceniania wewnątrz i na zewnątrz swoich organizacji. Widzimy Wasze zaangażowanie i dziękujemy za nagrody, które ufundowaliście.

Od pierwszej edycji Konkursu są na nami “Społem” WSS Śródmieście oraz CityBoard Media.

“Społem” WSS Śródmieście

Dzisiejsza „Społem” WSS Śródmieście to przedsiębiorstwo, w którym głęboko zakorzenione są tradycje polskiego handlu idące w parze z nowoczesnością. Sieć prowadzi działalność w 19 placówkach handlowych: spożywczych i przemysłowych, z których największą jest DH Hala Mirowska. Klientom oferuje towary wysokiej jakości dostarczane przez znanych producentów, z szeroką gamą artykułów świeżych oraz ekologicznych.

CityBoard Media


To firma specjalizująca się w reklamie zewnętrznej i digitalu. Jedna z największych tego typu w Polsce. Posiada kilka tysięcy billboardów w 63 miastach w całej Polsce. Firma jako pierwsza w Polsce uruchomiła Cityboard Online, czyli e-sklep z nośnikami reklamy zewnętrznej. Cityboard jest partnerem konkursu Pracownik roku, od początku istnienia imprezy.


Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm farmaceutycznych na polskim rynku. Obecnie firma zatrudnia ponad 400 osób, a liczba ta sukcesywnie się zwiększa wraz z rozbudową poszczególnych działów firmy. Zaplecze produkcyjne stanowią nowoczesny zakład produkcji farmaceutycznej i laboratorium wyposażone w sprzęt najwyższej jakości.


BizYou Sp. z o.o.


Powstała na początku 2020 roku by wspierać organizacje we wdrażaniu pracy zdalnej i telepracy w organizacji. Spółka aktywnie uczestniczy w badaniach nad pracą zdalną i tworzeniu warunków, w tym również ustawodawstwa na rzecz efektywnego wdrożenia pracy on-line celem wykorzystania szans i ograniczenia ryzyka dla organizacji i ich pracowników.

Kuźnia Golfa

Kuźnia Golfa to miejski obiekt golfowy w zielonym centrum Warszawy.
Powierzchnia obiektu to 12 000 m2, podzielona na 3 strefy.
Istnieje możliwość ustawienia namiotów bankietowych i sceny.


GrupaYak

Mówi, jak dopasować kulturę organizacyjną do strategii. Pokazuje, jak zaangażować pracowników. Uczy firmy jak sprzedawać więcej. Wspiera do momentu stworzenia nawyków. Filozofia ich działania opiera się na trzech filarach: Marketingu, Sprzedaży, Kulturze organizacyjnej. Wierzymy, że tylko uwzględniając te trzy aspekty duże, średnie i małe przedsiębiorstwa mogą odnieść rynkowy sukces” – mówi Grzegorz Turniak.

Lu-Bi Sp. z o.o.

To profesjonalny, strategiczny Outsourcing HR. Gdy zależy Ci na budowaniu pozytywnego środowiska pracy dla swoich pracowników eksperci lu-bi podpowiedzą: jak zatrudniać właściwych kandydatów, jak zwiększyć efektywność pracowników, jak angażować pracowników w zmiany, jak rozwijać biznes i ludzi.


Hypercare by WaywerTo cieszące się zaufaniem rozwiązanie wideo wiadomości. Pomaga zminimalizować liczbę nieobecności na rozmowach kwalifikacyjnych oraz znacząco obniżyć odsetek kandydatów niewystarczająco przygotowanych do spotkań. Hypercare wywołuje uśmiech na twarzach kandydatów, powoduje, że są oni wyjątkowo zaangażowani w proces rekrutacyjny, pozytywnie mówią i piszą o firmie jako pracodawcy.

Rada Dialogu Społecznego
Naszym partnerem technologicznym, “mentorem” w wirtualnym świecie eventów była firma MEETING15 – sztab osób, na czele z Pawłem, którzy niezwykle elastycznie reagowali na nasze potrzeby. Dzięki nim przetarliśmy ścieżki w zupełnie nowym dla nas obszarze. Wasze doświadczenie i wszechstronna wiedza pozwoliły nam na zachowanie spokoju i realizację tego wydarzenia w sposób optymalny – dziękujemy!

Szerokie wsparcie graficzne i powstałe w związku z Konkursem projekty to w dużej mierze zasługa Miłosza i jego zespołu Aku Studio. Kompleksowe podejście, szybkość i niezawodność w połączeniu z mistrzowskim okiem i ręką dają połączenie doskonałe, idealnego partnera do współpracy.


Bardzo dziękujemy!