Dussmann Polska Sp. z o.o. Partnerem Konkursu Pracownik Roku

Z dużą radością i dumą informujemy, że do grona Partnerów bieżącej, IV edycji Konkursu dołączyła firma
Dussmann Polska Sp. z o.o.


Dussmann Polska działa w branży usług IFM od ponad 25 lat obecnie zatrudniając ponad 2500 pracowników. Firma Dussmann to globalny dostawca usług IFM. Oferuje kompleksową obsługę techniczną obiektów, utrzymania czystości, cateringu oraz ochrony osób i mienia. Bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności usługowej w branżach technicznego utrzymania nieruchomości, utrzymania czystości, żywienia zbiorowego i cateringu oraz ochrony osób i mienia, stawia firmę w czołówce swojej branży na polskim rynku.

Od maja 2021 Dussmann Polska jest też właścicielem 100% akcji NET Service. Firma specjalizuje się w systemach teletechnicznych – od projektowania, poprzez wykonawstwo, serwis instalacji technicznych serwis oraz drzwi automatycznych. Ponadto jako generalny wykonawca realizuje szerokie spektrum projektów modernizacyjnych i fit-out. Dodatkowo, pod marką DKA zapewnia specjalistyczną obsługę systemów chłodniczych, grzewczych i klimatyzacyjnych. Dussmann jest pomysłodawcą i od wielu lat ambasadorem programu „Bezpieczny budynek”. Obsługą obejmuje obiekty biurowe, zakłady produkcyjne, centra logistyczne, centra i sieci handlowe oraz obiekty użyteczności publicznej, w tym szpitale.

Standardem jest u nas zatrudnianie ludzi zgodnie z prawem, kontrolowanie liczby przepracowanych godzin itd. Mamy bardzo wysokie standardy, jeśli chodzi o podejście do naszych pracowników i ich rozwoju w naszych strukturach. Wchodzimy również w przyszłość z zamiarem rozwijania usług zintegrowanego zarządzania nieruchomościami. Dussmann jest chyba jedną z niewielu firm, które większość usług wykonują siłą własnych pracowników. Świadczymy usługi sprzątania, cateringu, utrzymania technicznego i ochrony, z jednej ręki mamy więc pełen komplet usług. Naszym celem jest działanie w formule self-delivery.