Gala finałowa III edycji Konkursu Pracownik Roku

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za czas, który poświęcili nam Państwo na przełomie sierpnia i września b.r. Z uwagi na okres urlopowy nie ze wszystkimi z Państwa udało nam się porozmawiać. Tam, gdzie było to możliwie wykazali Państwo duże zaangażowanie.

Decyzję o terminie Gali finałowej III edycji Konkursu Pracownik Roku oraz jej charakterze chcieliśmy podjąć wspólnie z Państwem.

Podczas dziesiątek godzin rozmów poznaliśmy Państwa perspektywę, możliwości i obawy związane z udziałem w gali finałowej Konkursu wstępnie zaplanowanej na październik 2020 r.

Jesteśmy Państwu wdzięczni za wszystkie pomysły, sugestie, opinie, ale przede wszystkim za cierpliwość i zrozumienie.

Bezpieczeństwo osób uczestniczących w gali jest dla nas priorytetem. Dlatego kapituła Konkursu Pracownik Roku oraz jego organizatorzy podjęli decyzję, iż Gala finałowa III edycji odbędzie się w formule stacjonarnej w marcu 2021 r. Warunkiem jest istotny spadek dziennej liczby zachorowań na Covid-19 przynajmniej przez okres tygodnia w marcu 2021 r. W przeciwnym razie gala finałowa odbędzie się w trybie łączonym (hybrydowym) również w marcu 2021 r.

Do tego czasu planujemy przeprowadzić kampanię promującą firmy, hr, menedżerów zgłaszających pracowników oraz przede wszystkich kandydatów. O szczegółach poinformujemy już niebawem.

W osobnym komunikacie przekażemy również informację o dokładnym terminie i miejscu gali.

Na koniec życzymy dużo zdrowia z nadzieją, że cierpliwość popłaciła i spotkamy wszystkich Państwa na Gali III edycji Konkursu.