O KONKURSIE

Możesz podziękować swoim Pracownikom za wkład, jaki wnoszą do organizacji zgłaszając ich do udziału
w Konkursie "Pracownik Roku", po jednym w każdej z trzech kategorii:

Mentor

Osoby, które dzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą, inspirują do rozwoju umiejętności zawodowych kształcąc nowych pracowników.

Długodystansowiec

Osoby, które dzięki swojej lojalności, podejściu do pracy i długofalowemu zaangażowaniu, każdego dnia budują wartość firmy.

Inicjator

Osoby, które dzięki swojej aktywności, pomysłom i rozwiązaniom przyniosły organizacjom realne korzyści.

Celem Konkursu jest docenienie pracy najlepszych pracowników oraz promocja motywowania pozapłacowego.

KORZYŚCI DLA PRACOWNIKA I PRACODAWCY

Konkurs „Pracownik Roku” to nasza odpowiedź na obecną sytuację na rynku pracy. Rynek pracownika mobilizuje nas do wzmocnienia działań, które pomagają nam pozyskać oraz zatrzymać najlepszych pracowników.

Biorąc udział w Konkursie zyskujesz:

ZAPOWIEDZI I ARTYKUŁY

O NAS


Nieprzerwanie od 12 lat 4 Business & People łączy potrzeby biznesu i ludzi, wyników oraz satysfakcji osobistej. Działa w obszarze HR wspierając największe polskie i światowe organizacje. Posiada referencje Business Centre Club i przestrzega Kodeksu Honorowego oraz etyki kupieckiej. Badania 4 Business & People zyskały renomę i są publikowane przez wiodące media branżowe. Prezes 4 Business & People Katarzyna Lorenc jest Ekspertem BCC ds. rynku pracy oraz zarządzania i efektywności pracy oraz członkinią Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy. Katarzyna przewodzi również Grupie HR Loży Warszawskiej BCC, która jest inicjatorem i pomysłodawcą tego Konkursu.


Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Do BCC należy 2000 członków, wśród nich przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe i wiele innych. BCC jest organizacją międzynarodową, wyróżnioną w siedzibie Parlamentu Europejskiego nagrodą EKES za znaczący wkład w krzewienie integracji i tożsamości europejskiej. Honorowymi członkami BCC są m.in.: José Manuel Barroso, Leszek Balcerowicz czy George Bush.

Partnerzy i sponsorzy wydarzenia:

Arche Sp. z o.o."Grupa Arche powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od roku 1991 świadczy profesjonalne usługi deweloperskie. Przez ten czas powstało wiele interesujących projektów i inwestycji. Wśród najlepszych realizacji znajduje się między innymi: Osiedle Albatrosów na Ursynowie i Osiedle Woronicza w Warszawie. Łącznie wybudowano ponad 6000 domów i mieszkań. Obecnie w ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania w Piasecznie pod Warszawą oraz apartamenty w Warszawie w prestiżowych dzielnicach Wilanów i Mokotów, a także mieszkania i lofty na terenie osiedla Tobaco Park i inwestycji Matejki w Łodzi. Do Grupy Arche należy również 8 hoteli: Pałac i Folwark Łochów, Pałac Sieniawa k. Rzeszowa, Hotel Tobaco w Łodzi, Zamek Janów Podlaski, Hotel Puławska Residence w Warszawie, Arche Hotele w Siedlcach i Częstochowie, Apartamenty hotelowe w Konstancinie - Jeziornie. Poza działalnością deweloperską i hotelową Grupa Arche zarządza siecią restauracji Kuchnia za ścianą w Warszawie oraz Parkiem Handlowym w Siedlcach. Projekty Arche otrzymały wiele wyróżnień i nagród zarówno w branży deweloperskiej, hotelowej jak i gastronomiczne."

Cityboard Media Sp. z o.o.


"Wiemy, jak skuteczne komunikować się z klientami. Naszym priorytetem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań marketingowych i świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie reklamy digitalowej i outdoorowej. Tworzymy strategie marketingowe, kreujmy marki, budujemy nowoczesne strony www, obsługujemy media społecznościowe i realizujemy kampanie reklamowe w internecie. Nasza sieć outdoorowa, to kilka tysięcy nośników w 62 miastach w całym kraju. Realizujemy kampanie reklamowe, informacyjne, wizerunkowe dla wielkich firm, małych i średnich przedsiębiorców, a także osób prywatnych. Na naszych tablicach reklamowych rocznie pojawia się kilka tysięcy kampanii. Cityboard Media, to zewnętrzny dział marketingu dla firmy takiej jak Twoja."

KAPITUŁA KONKURSU PRACOWNIK ROKUKatarzyna Lorenc - przewodnicząca

Prezes 4 Business & People Sp. z o.o. oraz Lu-Bi Sp. z o.o.,
Ekspert BCC ds. rynku pracy oraz zarządzania
i efektywności pracy


Marek Goliszewski - członek honorowy

Założyciel i Prezes Business Centre Club


Magdalena Chabińska-Rossakowska

Dyrektor ds. personalnych ING Bank Śląski


Witold Moszyński

CEO i założyciel HCCG,
Prezes Zarządu Fundacji „My Obywatele Unii Europejskiej
– Fundacja im. Wojciecha B. Jastrzębowskiego”


Maciej Owczarek

Przewodniczący Konwentu BCC


Jerzy Zieliński

Wiceprezes Zarządu BCC, Kanclerz Loży Warszawskiej BCC


EDYCJA 2018

Najbogatsi pracownicy w Polsce

Phil Bosmans powiedział: Gdy praca, którą wykonujesz nie daje Ci radości, a tylko pieniądze to jesteś śmiertelnie ubogi.

W piątek 15.06.2018 r. sale Business Centre Club stały miejscem do świętowania bogactwa płynącego z pracy. Gala finałowa Konkursu Pracownik Roku, stała się areną do spotkania wielu bogaczy: osób bogatych w satysfakcję, doświadczenia i dokonania zawodowe.

Uroczystość była uhonorowaniem pierwszej edycji Konkursu przeznaczonego dla każdego pracownika niezależnie od zajmowanego stanowiska czy formy zatrudnienia. Nadrzędnym celem Konkursu był ukłon pracodawców w stronę swoich pracowników, okazanie im wdzięczności i pokazanie, że są ważni dla organizacji.

Podczas Gali zostali wyróżnieni wszyscy Ci, którzy pokazują prawdziwy sens pracy. Pracy, dzięki której wzrastamy, lepiej żyjemy z innymi, doskonalimy nasze dzieła oraz doskonalimy siebie.

Gratulujmy zwycięzcom Konkursu:

  • w kategorii: Długodystansowiec: Pani Bożenie Woś – Społem – Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście
  • w kategorii Inicjator: Panu Marcinowi Noworzyniowi - Atmoterm S.A.
  • w kategorii Mentor: Panu Aleksandrowi Semanowi - Thales Polska Sp. z o.o.

Gratulujemy również wszystkim zgłoszonym w Konkursie, których wkład w rozwój organizacji dostrzegli ich przełożeni. Gratulujemy przełożonym, którzy zdecydowali się na publiczne laudacje – stali się oni prekursorami kultury pozytywnej informacji zwrotnej w życiu publicznym.

Gratulujemy również organizacjom, które nie rzucają słów na wiar, nie boją się chwalić swoich partnerów – kluczowych pracowników: Arche sp. z o.o., Atmoterm SA, Centrum Projektów Polska Cyfrowa, Społem – Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście, Thales Polska Sp. z o.o., EBM-Papst Sp. z o.o., Walpas Sp. z o.o.

Duże podziękowanie kierujemy również w stronę fundatorów nagród w Konkursie, firmom: Arche Sp. z o.o. oraz Cityboard Media Sp. z o.o.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli ideę Konkursu i zapraszamy do kolejnej edycji „Pracownika Roku”. Informacje będą dostępne na stronie Konkursu: www.pracownikroku.org. Tam też dostępne będą finałowe laudacje przełożonych wszystkich finalistów i wywiady ze zwycięzcami w każdej z kategorii.

Laudacje

Wywiady

Zdjęcia

KONTAKT I ORGANIZATORZY


Agnieszka Henclik
Dyrektor Marketingu 4 Business & People Sp. z o.o.
Ekspert ds. ZZL Lu-Bi Sp. z o.o.


Wojciech Rumiak
Dyrektor Generalny Loży Warszawskiej Business Centre Club


Członkowie Gupy HR Loży Warszawskiej BCC:
Marta Kazana-Piętka
Małgorzata Mizielska
Randa Ombach
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

   +48 690 894 318
   pracownikroku@bcc.org.pl

© pracownikroku.org