O KONKURSIE

Możesz podziękować swoim Pracownikom za wkład, jaki wnoszą do organizacji zgłaszając ich do udziału
w Konkursie "Pracownik Roku", po jednym w każdej z trzech kategorii:

Mentor

Osoby, które dzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą, inspirują do rozwoju umiejętności zawodowych kształcąc nowych pracowników.

Długodystansowiec

Osoby, które dzięki swojej lojalności, podejściu do pracy i długofalowemu zaangażowaniu, każdego dnia budują wartość firmy.

Inicjator

Osoby, które dzięki swojej aktywności, pomysłom i rozwiązaniom przyniosły organizacjom realne korzyści.

Celem Konkursu jest docenienie pracy najlepszych pracowników oraz promocja motywowania pozapłacowego.

KORZYŚCI DLA PRACOWNIKA I PRACODAWCY

Konkurs „Pracownik Roku” to nasza odpowiedź na obecną sytuację na rynku pracy. Rynek pracownika mobilizuje nas do wzmocnienia działań, które pomagają nam pozyskać oraz zatrzymać najlepszych pracowników.

Biorąc udział w Konkursie zyskujesz:

ZAPOWIEDZI 2019

O NAS

Nieprzerwanie od 13 lat 4 Business & People łączy potrzeby biznesu i ludzi, wyników oraz satysfakcji osobistej. Działa w obszarze HR wspierając największe polskie i światowe organizacje. Posiada referencje Business Centre Club i przestrzega Kodeksu Honorowego oraz etyki kupieckiej. Badania 4 Business & People zyskały renomę i są publikowane przez wiodące media branżowe. Prezes 4 Business & People Katarzyna Lorenc jest Ekspertem BCC ds. rynku pracy oraz zarządzania i efektywności pracy oraz członkinią Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy. Katarzyna przewodzi również Grupie HR Loży Warszawskiej BCC, która jest inicjatorem i pomysłodawcą tego Konkursu.
Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Do BCC należy 2000 członków, wśród nich przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe i wiele innych. BCC jest organizacją międzynarodową, wyróżnioną w siedzibie Parlamentu Europejskiego nagrodą EKES za znaczący wkład w krzewienie integracji i tożsamości europejskiej. Honorowymi członkami BCC są m.in.: José Manuel Barroso, Leszek Balcerowicz czy George Bush.

Partnerzy

SZEF SPRZEDAŻY - Narzędziowy dwumiesięcznik skierowany do dyrektorów i kierowników sprzedaży w firmach z różnych branż, na łamach którego eksperci w zakresie sprzedaży dzielą się swoim doświadczeniem i dobrymi praktykami m.in. w zakresie strategii sprzedaży, zarządzania zespołem i relacji z klientami.
INFOR - Największy polski dostawca profesjonalnych informacji o tematyce prawno-gospodarczej. Od 30 lat ugruntowuje na rynku pozycję lidera w swojej branży. Donajbardziej rozpoznawalnych marek INFOR-u należą m.in. "Dziennik Gazeta Prawna” oraz tematyczne serwisy internetowe infor.pl, gazetaprawna.pl, dziennik.pl oraz forsal.pl.

SPONSORZY

CITYBOARDMEDIA - Firma specjalizująca się w reklamie zewnętrznej i usługach digitalowych. Jedna z największych tego typu w Polsce. Rocznie na nośnikach firmy realizowanych jest kilka tysięcy kampanii reklamowych.

HARMONOGRAM

6.02.2019 – 10.03.2019
Przyjmowanie zgłoszeń do II edycji Konkursu
„Pracownik Roku”

20.03.2019 – 26.03.2019
Ocena zgłoszeń przez Kapitułę
i wybór Finalistów Konkursu

08.04.2019
Gala finałowa Konkursu i ogłoszenie zwycięzców
w każdej z trzech kategorii

KAPITUŁA KONKURSU PRACOWNIK ROKUKatarzyna Lorenc - Przewodnicząca

Prezes 4 Business & People Sp. z o.o. oraz Lu-Bi Sp. z o.o., z wykształcenia ekonomista o specjalizacji strategia przedsiębiorczości. W swojej pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie z zakresu badań organizacyjnych, myślenia systemowego, zarządzania projektami. Prezes 4 Business & People, gdzie projektuje i nadzoruje projekty badawcze, zmian kultury organizacyjnej oraz postaw i wzrostu wyników sprzedażowych. Wyróżniona 5 miejscem w rankingu wschodzących gwiazd biznesu Gazety Prawnej. Ekspert BCC ds. rynku pracy oraz zarządzania i efektywności pracy. Członkini Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy oraz Przewodnicząca Grupy HR Loży Warszawskiej BCC.


Witold Moszyński

Pasjonat HR-u & innowacji IT. Praktyk zarządzania kapitałem ludzkim z doświadczeniem zdobytym na kluczowych stanowiskach w polskich i międzynarodowych firmach. Wieloletni dyrektor personalny (m.in. w Grupie PKP), wykładowca i współtwórca kierunków studiów: Executive MBA for Human Resources Professionals oraz Praktyka zarządzania ludźmi w przedsiębiorstwie.CEO i założyciel HCCG - Human Capital Consulting Group Witold Moszyński & Partners. Laureat nagrody Menedżer Sukcesu przyznanej przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Prezes Zarządu Fundacji „My Obywatele Unii Europejskiej – Fundacja im. Wojciecha B. Jastrzębowskiego”.


Maciej Owczarek

Przewodniczący Konwentu BCC
Absolwent Politechniki Warszawskiej i studiów MBA. Nauczyciel akademicki, przedsiębiorca, manager w Levi Strauss Poland, Amoco Poland, INTERSPORT Polska, Telekomunikacji Polskiej i spółkach zależnych, Prezes Zarządu ENEA SA w latach 2009-2012, prowadzi działalność doradczą. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu firmami z różnych obszarów gospodarki. Do kluczowych doświadczeń należy zaliczyć tworzenie strategii, tworzenie organizacji, zarządzanie ludźmi, wprowadzanie marki, restrukturyzacja przedsiębiorstw, rozwój biznesu, fuzje.  


Marek Goliszewski - Członek Honorowy

Prezes BCC, członek Loży Założycieli,
Przewodniczący Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC


Jerzy Zieliński - Członek Honorowy

Wiceprezes Zarządu BCC, Kanclerz Loży Warszawskiej BCC


KONTAKT I ORGANIZATORZY


Agnieszka Henclik
Dyrektor Marketingu 4 Business & People Sp. z o.o.
Ekspert ds. Employer Branding
Lu-Bi Sp. z o.o.


Wojciech Rumiak
Dyrektor Generalny Loży Warszawskiej Business Centre Club


Członkowie Gupy HR Loży Warszawskiej BCC:
Marta Kazana-Piętka
Małgorzata Mizielska
Randa Ombach
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

   +48 690 894 318
   pracownikroku@bcc.org.pl

© pracownikroku.org